O nás

Vítejte na oficiálních stránkách rockové pivnice
Hells Bells Beer Pub

Přijďte navštívit pivnici Hells Bells Beer Pub. Ve stylovém prostředí naší pivnice můžeme nabídnout příjemnou atmosféru, skvělou kuchyni a samozřejmě luxusní pivo za příznivé ceny.

Pokud chcete posedět s přáteli u dobrého jídla, není nic lepšího než stylová restaurace s výborným domácím jídlem. Můžete si u nás vybrat z velkého množství pochutin.

Prostor pivnice

V našem menu najdete pochutiny k pivu, polévky, speciality, klasiku, pečená masa a také velké steaky. Nezapomněli jsme ani na zdravě žijící, kterým můžeme nabídnout saláty, a nakonec je vždy sladká tečka v podobě dezertu. Denně pro Vás připravujeme polední menu, které si můžete vychutnat i o víkendu.

Těšit se můžete na velmi zajímavé prostředí, které je trochu netradiční, a hlavně na milou a ochotnou obsluhu, která Vám splní každé Vaše přání.

Bar v Hells

Naše restaurace Hells Bells Beer Pub není jen obyčejnou restaurací, ale jsme restaurace s hudbou. Beer Pub je partnerským pubem světoznámé rockové hospody Hells Bells Rockin‘ Pub. U nás se dobře najíte a ještě si užijete krásnou rockovou hudbu.

V naší pivnici vám nabízíme možnost pořádat firemní akce, rauty i narozeninovou párty až pro 100 lidí!

Přijďte k nám posedět a přesvědčte se sami o našem dobrém jídle!

Hells

Chystáte se nás navštívit? Pro jistotu vám doporučujeme, abyste si u nás zajistili rezervaci. Můžete nám zavolat, napsat mail, využít mobilní aplikaci nebo rezervovat online.